Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Első OTP-s számla illetve...

Flegmahhh kérdése:

Első OTP-s számla illetve bankkártya?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy úgy alakultak a dolgaim,hogy eddig családba közös számlára ment a fizum,de saját most lenne először azt mondják az OTP-nél az első kártya ingyenes ez igaz? És a paypal vagy annyira nemértek hozzá...amivel online is tudok fizetni kártyadíjba melyik hogyan éri meg?

2017. júl. 24. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az OTP-nek számtalan számlacsoimagja van, s mivel nem írtad, hogy hány éves vagy, milyen számlacsomagot szeretnél, ezért nem lehet így válaszolni, hogy ingyenes vagy sem.

Az OTP Junior számlacsomagnál pl. azt hiszem igen, de sok csomagnál csak az első év ingyenes.

Paypalt nem tudom.

2017. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
22 vagyok annyi a lényeg,hogy fizetni tudjak vele Online tehát dombornyomtatott kell azthiszem tehát ami ilyen és tulajdonképp csak az otp junior ingyenes? Marmint úgy értem,hogy akkor kell-e fizetni amikor bemegyek az Otp-be és igényelem?
2017. júl. 24. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell dombornyomott az online fizetéshez.
2017. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!