Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatnánk így lakáskölcsönt...

Kaphatnánk így lakáskölcsönt lakásfelújításra?

Figyelt kérdés
Párommal van egy most 4hónapos kisbabánk, én jelenleg gyes alatt vagyok ő dolgozik. A szüleinél élünk de minél előbb el szeretnénk költözni. Sajnos muszáj volt rájuk támaszkodnunk mert anyagilag a szüleink támogatnak. Jövőre ha pl. el szeretnénk menni kapnánk kölcsönt? Tudom sok mindentől függ ez de aki ért ehhez és képben van az tudna nekem erről írni? Mindketten nagykorúak vagyunk. Csak nem szeretnénk sokáig itt maradni és külön életet kezdeni. Előre is köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 28. 13:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Még lenne egy kérdésem hogy melyik banknál lenne érdemes? Tudom erre a válasz nagyrészben az hogy egyiknél se de azért mégis kiváncai lennék. Sajnos nem vagyok otthon ezekben a banki dolgokban.
2017. jún. 28. 13:07
 2/3 anonim ***** válasza:

"Kaphatnánk így lakáskölcsönt lakásfelújításra?"

"Jövőre ha pl. el szeretnénk menni kapnánk kölcsönt?"


Most akkor egy meglévő lakást akartok felújítani vagy lakást venni? mert nagyon nem mindegy...

2017. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meglévő lakást felújítani.
2017. jún. 29. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!