Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP-n keresztül utaltam át...

Laciba10 kérdése:

Az OTP-n keresztül utaltam át az ÁEGON-ba biztositási dijat hétfőn mukaidőben. Az ÁEGN-nál még kedd délben sem jelent meg meg. (az OTP vissaigazolta, hogy végrehajtva). Ez normális?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az AEGON-t
2017. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Aegon-nál biztos gyűjtőszámlára mennek az utalások, onnan a könyvelésnek kell kiszednie, hogy melyik hova tartozik, ez beletelhet néhány napba. Még akkor is, ha az Aegon honlapján fizetsz kártyával, akkor is írják. Nekem is van Aegon biztosításom, egy nap alatt nincs meg a bekönyvelés. De ez szerintem kb mindenhol így van, ahol gyűjtőszámlára megy az utalás.
2017. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, Viszont ha ez így van, az szabálytalan. Csak mondom...
2017. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!