Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van megoldás zacin kívül?

Van megoldás zacin kívül?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetbe kerültem, hogy muszáj vagyok cirka 80 ezer forintot előteremteni pár nap alatt, más megoldás sajnos nincs.

Rendszeres fizetéssel rendelkezek de diákként vagyok elkönyvelve a cégnél (nekik így éri meg), így jövedelemigazolást nem tudok adni. Igazából egyetlen komoly értéktárgyam egy laptop, ami saját fizetésből teljesen ki van fizetve, nagyjából 150 ezer forint a reális ára jelenleg. Van más megoldás lehetőségem azon kívül, hogy beteszem zálogba és következő fizetéskor kiváltom?



2017. jún. 9. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Rokonoktól próbálj meg kérni. Szerintem a Zaciban nem sokat fogsz kapni egy használt gépért, és sokat vesztesz rajta kiváltáskor, jobban jársz, ha eladod a laptopot és ha lesz pénzed, akkor veszel egy másikat.
2017. jún. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
40%
Nem fogsz 80ezret kapni érte,max. 40
2017. jún. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!