Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek mennyi idő után...

Szerintetek mennyi idő után kapom vissza a pénzemet?

Figyelt kérdés
A mai napon (Szombaton) egy hipermarketben elhelyezett OTP-és autómatából pénzt szerettem volna kivenni. Ment minden a szokott módon,de a pénzt nem kaptam meg. Azonnal hívtam az automatára kiírt számot. Egy hölgy vette fel. Az adategyeztetés után közölte, hogy igen, valóban zárolva lett az összeg a számlámon,de az automata jelezte nekik is, hogy technikai okok miatt ez a kézpénzfelvét meghiúsult. Holnap ünnepnap és utána hétfőn is(Pünkösd),de kedden meg lesz reklamálva a dolog,és 7 munkanapon belül visszakerül a számlámra a pénz. Tekintve hogy az ünnepi bevásárlást kártyás fizetéssel oldottuk meg,így kajánk van, de a benmaradó összeget egyösszegben kiakartam venni,ami önhibámon kívűl most zárolva van,tehát mondjuk nincs egy vasam se.Kölcsönkérni nem szoktam,és ciki is lenne. Én reménykedem benne hogy talán kedden megoldják,és nem ragaszkodnak a 7 naphoz. Szerintetek túl optimista vagyok?

2017. jún. 3. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
7 munkanap az mázli, van olyan bank, amelyiknél ez 30 napig tart
2017. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban ne is reménykedj. Legtöbb bank 30 napra intézi az ilyesmit, ha 7 nap alatt megleszek akkor összerakhatod a két kezed.
2017. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mar jartam igy nem kapod meg 1heten belül

2-3-hetre szamolj!

2017. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hetedik munkanap végén kapod vissza.
2017. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"tehát mondjuk nincs egy vasam se.Kölcsönkérni nem szoktam,és ciki is lenne."


Előttem leírták, hogy mire számíts. Mondjuk az mindenképp fura, hogy ennyi likvid megtakarításod sincs, hogy egy ilyen hétköznapi kellemetlenséget megoldj.

2017. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok.Utolsónak. Szerintem a dologhoz semmi köze, hogy mennyi tartalékom van. Azért is lenne ciki,mert nem élünk rosszul,csak ez most tényleg rosszkor jött. Volt olyan kollégám,akinek az eggész fizetését nyelte be,ő 3 hetet várt. Úgyhogy lehet hogy a jövőheti fizetés után bankot váltunk,ha nagyon besértődünk. :(
2017. jún. 4. 16:57
 7/7 A kérdező kommentje:
A 6. napon (nem munkanap) utalták rá,a fizetés előtt valamivel. Nem is küldtek sms-t se. Csak az egyenlegből látszott, hogy az is rajta van. A 10. napon meg jött egy értesítő levél. Ennyi a sztori vége.
2017. jún. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!