Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valóban igaza van, hogy nem...

Valóban igaza van, hogy nem adja vissza a pénzemet? SOS

Figyelt kérdés
Véletlenül 3szor utaltam át a lakáshotelünket,ma bementem a bankba,és azt mondták nem utalhatják vissza,mert a másik számlán (ami ugyanabban a banknál van) tartozás áll fenn.
2014. szept. 8. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Ez így van. Általában az általános feltételekben, vagy általános szerződési feltételekben is feltüntetik, például beszámítási jog néven.


Fordított helyzetben, ha valaki tartozik neked, mert kétszer adtál neki kölcsön, és az egyik kölcsönadott pénz helyett többet fizet neked vissza, akkor ha a másik kölcsönödet eddig nem fizette neked vissza, akkor te sem adnád vissza ha ezen felül még a másik tartozik neked.

2014. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És több a másik számlátokon lévő tartozás, mint a havi lakáshiteletek kétszerese?


Mert ha nem, akkor a különbözetet vissza kéne adják.

2014. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen sajnos több.Kb. 5hónapja kezdtük fizetgetni,általában a törlesztő kétszeresét szoktuk oda utalni,hogy behozzuk az elmaradást,ami most kb60000ft..A lakáshitelünket rendesen fizettük,ott igy most túlfizetés keletkezett.

Nem tudom mit lehet tenn,de azt sem hogy miből leszünk el a hónapban?

Na meg igy semmi mást nem tudunk kifuzetni,beleértve az elmaradásban lévő számlát sem.Plussz kisbaba van...már teljesen ki vagyok emiatt!

2014. szept. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!