Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A nyitóegyenleg tud minuszba...

A nyitóegyenleg tud minuszba menni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek ehez . Mi az a nyitóegyenleg záróegyenleg . Mert szerettem volna felvenni a pénzem a számlámról és 6 ezer forinttal kevesebbet tudtam levenni és megnéztem a nyitó egyenlegnél ott van hogy -6098 FT , hogy lehetséges ez ?
2017. máj. 30. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta pénz, attól még ráterheli a bank pl.a kártyadíjat vagy a számlavezetési költséget.
2017. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mindig üzenetet kaptam a kártyaterhelésekről és most fél éve nincs rajta csak párszáz forint és csak oylan sms eket kaptam hogy -7 ft meg -0.98 ft és ehez hasonló üzenetek jöttek de az összeadva nincs még 100 ft sem .
2017. máj. 30. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van netbankod, ott meg tudod nézni a számlatörténetnél, hogy mire vontak le. Ha nincs netbankod, akkor a bankban megmondják. De valszeg éves kártyadíj lesz az, meg a számlavezetési díj.
2017. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagy valószínűséggel a kártya éves díja lesz, azt vonták le, arról nem szoktak sms-ben értesítést küldeni. Legalábbis az ersténél nem.
2017. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen van Netbank-om néztem is a számlatörténteket, de ott sem jelezte, ezért is furcsáltam . De nagy valószínűséggel a kártyadíj lesz az igen. Egyébként sbeerbank.

Köszönöm válaszaitok.

2017. máj. 31. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!