Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csok kérelmet miért utasítottá...

Sankarea kérdése:

Csok kérelmet miért utasították vissza?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvastam a csokkal kapcsolatban,hogy sokan pórul jártak vele.Szeretnénk mi is igényelni,felkészülni az esetleges buktatókra.Olyan személyek írjanak akikkel megesett,hogy igényelték a csokot,de nem kapták meg.Kérlek osszátok meg az okot,indokot,ami miatt elutasítottak.Köszönöm.

2017. máj. 26. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A CSOK mindenkinek jár, aki teljesíti az összes feltételt és az ingatlan is megfelel az elvárásoknak.

Én hitelekkel és CSOK-kal foglalkozom. Nálam még senki nem járt úgy, hogy nem kapta meg a CSOK-ot, így nem igazán értem, kik azok, akik pórul jártak.


Előre kell ellenőrizni az összes szükséges feltételt és akkor nem lehet gond.


Írd le konkrétan, hogy mit szeretnétek, akkor le tudom írni, mit kell hozzá teljesíteni.

2017. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy új házra vagy használtra, adásvételre vagy építkezésre szeretnéd. Kicsit több információ kellene.
2017. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

használt családi házra szeretnénk.

olyasmi buktatóra gondolok,hogy pl amit mi szeretnénk házat abban egy külön bejáratú a fürdőszoba,(a házban van de ki kell menni ahhoz,hogy az ember oda jusson :)(persze szeretnénk átalakítani a lakást egybe kötni )de esetleg emiatt el lehet e bukni a csokot,vagy azt nem nézik?

2017. máj. 28. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezek azok az egyedi esetek, amit csak a pénzintézet becslője tud megállapítani.


Fontos, hogy a házban minden jogtiszta legyen, tehát az egész épület fel legyen tüntetve a térkép másolaton. A lakóépület minden szempontból megfeleljen a CSOK előírásainak.

Biztos, hogy a fürdőszoba is a LAKÓÉPÜLETHEZ tartozik? Nem lehet, hogy az egy melléképület, amit hozzáépítettek a házhoz?

Menjetek be a helyi önkormányzathoz és nézzétek meg, mire szól a használatbavételi engedély.

2017. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A háznak a része.
2017. máj. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!