Bankkártya csere?

Figyelt kérdés
Van egy sima bankkártyám és szeretnék dombornyomatosat,akkor az mennyibe kerül? Meg mennyi idő mire kicserélik? Külföldi internetes vásárlásra szeretném használni!
2017. ápr. 14. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az attól függne, hogy melyik banknál vagy és milyen számlacsomagban vagy.

De szerencsére nem kell ilyet csináltatnod (kb 10 évvel vagy lemaradva információban)

Neked egy webkártya/internetkártya kell, ami fizikailag nem is létezik, hanem csak egy adatsor. Teljeskörűen használható internetes fizetésre. Minden bank kínál ilyen megoldást.

2017. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Külföldi internetes vásárlásra szeretném használni!"


Mastercard online kártyám van. Nem dombornyomott, hanem sima kártya. Eddig még egyetlen websop sem problémázott, hogy nem fogadja el. Sem külföldi, sem magyar.

Egyébként néhány hét a kártya legyártása, az ára meg bankonként és számlacsomagonként más. A legegyszerűbb a saját bankodat megkérdezni.

2017. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenképpen be fogok menni a bankomba.

Le vagyok maradva igen,mert régen volt kártyám és a jelenlegi munkahelyemen ismét kellett csináltatnom.( Készpénzes fizetést előnyben részesítettem)

Páromé domborlenyomatos MasterCard ,enyém sima Maestro és az övét elfogadja,ezért nem értettem. De majd konzultálok a bankkal. Gamefly játékokat szerettem volna rendelni a tv-n előfizetést és pirossal kiírta már,hogy nem jó a kártyaszámom ahogy már az első számot beírtam.

2017. ápr. 14. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Maestro-t nem mindenhol fogadják el, de MasterCard, VISA elektronikus kártyákat mindenhol elfogadják, ha a kibocsátó bank engedélyezte (és a legtöbb bank engedélyezi is).
2017. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!