Bankszámla megszüntetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

OTP-nél van egy bankszámlám,amin van egy pici tartozás, valamint van hozzá egy kék AMEX kártyám is, amin szintén van valamennyi mínusz. Külföldre megyek pár nap múlva dolgozni,hosszabb időre. A két kártyán lévő tartozást 2 hét múlva tudom rendezni,viszont azt majd már csak külföldről. Utána egyből meg is szeretném szüntetni mindkettőt,de nem tudom külföldről ez lehetséges-e? Esetleg ha egy meghatalmazást és a bankkártyákat itthon hagyom valamelyik családtagomnak,ő el tudja-e intézni helyettem? Valaki esetleg tud erről valamit? Köszönöm szépen! :)



2017. ápr. 13. 16:15
 1/3 Carragher_x ***** válasza:
Biztos, hogy el lehet intézni meghatalmazással. Hívd fel a bankot és kérdezd meg, hogy milyen meghatalmazást fogadnak el!
2017. ápr. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Elég durva lenne, ha meghatalmazással meg lehetne szüntetni egy számlát. 😁 Bár OTP elég sok értelmetlen vadbaromságot csinál. Válts ingyenes számlacsomagra, mondj le minden szolgáltatást és ha legközelebb hazajössz, menj be személyesen megszüntetni.
2017. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Carragher_x ***** válasza:
100%

"Elég durva lenne, ha meghatalmazással meg lehetne szüntetni egy számlát"

Megfelelő meghatalmazással ingatlant is el lehet adni, szóval nem, egyáltalán semmi durva nincs benne. Igazából annyi a kérdés, hogy közokiratba foglaltat vagy teljes bizonyító erejű magánokiratot fogadnak el.

2017. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!