Árú hitel iphone 5s?

Figyelt kérdés
Szóval kinéztem az extreme digitalnal iphone 5s -t árúhitelel 36 hónapos futam időre THM: 9,92 ez nekem megfelelne de valaki leírná a menetét hogy működik ez sose csináltam még ilyet és nem akarok lehúzva lenni.

2017. ápr. 9. 00:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egyébként én tuti nem vennék most 5S-t. Már pinázni sem lehet vele, és 2013-as technológia, lassan deprecated.

2017. ápr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy autószerelő mondta, hogy sok ember felvesz 3 millió hitelt mondjuk és vesz egy jobb kocsit csak hogy menőzzön. De aztán amikor egy kis hiba lesz benne és fizetni kell 40 ezer forintot, már kicsapják a hisztit, hogy erre pedig nincs pénzük és jaaj mi lesz.


Fele ennyiért is találsz telefont. Ne ess ebbe a hibába. Egyszer leejted, 3 évig fizeted a drága semmit.

2017. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Volt egy 30 ezres szar telefonom 2gb 1 hónapig vettem még 1et az 2 ig hát én unom inkább veszek egy közép kategóriás telót nem menőzni akarok vele:)
2017. ápr. 9. 00:34
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rà egyben pènzed akkor ezt a THM et nem engedheted meg magadnak
2017. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor talán nem jó helyen veszed a telefont...

Fiamnak volt egy Samsung Galaxy Pocket Neo kb. 3 évig, azután beleejtette a vízbe, kinyúlt, elmentünk egy ismerős által ajánlott telefonos boltba, szerencsénk volt, mert ott találtunk egy pont olyant 5 ezerért - ennek már 2 éve és a telefonnak semmi baja :-) Ha bp-i vagy, privátban megírhatom a bolt címét - lehet, Iphone-ja is van, nem becsapós, nem átvágós - rendes, jó fej srác.

Ja, és vettünk bele egy 16 Gb-s memóriakártyát.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: ránéztem az Extreme Digital honlapjára, mivel furcsállottam, hogy 3 év futamidőt írtál és nem ennyire adják, hanem 10 hónapra, 0 % THM-re, de ez csak ápr. 12-ig tart.


Az áruhitelt a Cofidis adná és itt vannak a feltételek:

[link]

2017. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, most nézem, hogy 1-es mást linkelt be ugyanannak az áruháznak az oldaláról :D

Akkor itt az Iphone 5S-ed, belinkelem ezt is, de ez tényleg 10 hónap futamidős:

[link]

2017. ápr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
5S-t venni 36 hónapos futamidőre. Uram segíts. Tényleg ennyire szánalmasak az emberek?
2017. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért egy elavult, egykor felső kategóriást veszel áruhitelre?


Nekem a legdrágább telefonom eddig 50 ezerbe került, pedig bármikor sokszorosát ki tudnám fizetni a legújabb iPhone-nak, nem hitelből. Valahogy nekem úgy tűnik, hogy épp azoknak nagyok az igényeik ezen a téren is, akik nem bírnak ilyen piti összeget összespórolni. Ha elromlik a mosógéped és a hűtőd egyszerre, akkor is áruhitelt veszel fel? Autód remélem azért ilyen pénzügyi gazdálkodás mellett nincs...

2017. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi pénzért inkább vennék egy Huawei P10 lite-ot, vagy 75-ért P9 lite-ot.
2017. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

" nem akarok lehúzva lenni."


Bármelyik iPhone-t veszed, le leszel húzva... Nem kicsit.

2017. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!