Vajon ezt lehet így?

Figyelt kérdés

Erste banknál februárba vettem fel egy hitelkeretet. - 50000 ft-ig lemehetek a számlámon

Szeretném ez mihamarabb megnövelni -130000ft ra lehetséges szerintetek? Mondjuk minél elöbb. Hónapos várakozás nélkül?


2017. márc. 11. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Felhívod őket, és megbeszélitek. Amennyiben a jövedelmed keretet biztosít rá, akkor engedni fogják.
2017. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most úgy őszintén: ha nem írod meg, mennyi jövedelem/munkabér érkezik a számládra, hogy tudnánk válaszolni rá? De még ha megírod, akkor is a bank tud erre pontos választ adni.


Nekem pl. havi 200 ezer ft érkezik a számlámra, kb. 1 éve, mégis, amikor bementem folyószámla hitelkeretet kérni, akkor azt mondták, nem kaphatok. Leesett az állam, néztem hülyén... Indok: nem MUNKABÉR címén jön. Persze, hogy nem, vállalkozó vagyok :D

Szóval a bank bármilyen mondvacsinált indok miatt elutasíthat, ezért ott kérj pontos infót.

2017. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!