Lejárt tartozás?

Figyelt kérdés
Ma reggel kaptam 2 sms-t az MkB zrt-től, hogy lejárt tartozásom van, hogyan lehetséges ez? OTP junior betétkártyám van, még tanuló vagyok, hitelt még sosem vettem fel.

2017. febr. 15. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megint félrement valami... A helyedben felhívnám az adott bankot és elmondanám nekik az esetet.
2017. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
birom az ilyeneket, ahelyett, hogy mindezt leirtad volna nekik mondjuk e-mailben es megkerdezned toluk, inkabb ide teszed fel a kerdest :D
2017. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen menj be egy MKB fiókba és vidd magaddal a mobiltelefon szolgáltatási szerződésed.


Valószínű az ügyfél rosszul adta meg a telefonszámát vagy régen az övé volt, csak megszűnt és te kaptad meg később.


Banktitok miatt az ügyfél hitelével kapcsolatban semmi jogosultságod nincs, még információt sem kaphatsz és igazolás hiányában azt sem tudhatja a bank, hogy tiéd a telefonszám.


Ha viszont szerződéssel igazolod, hogy a tiéd a hívószám, törölni fogják.

2017. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!