Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha én bankszámlát nyitok,...

Ha én bankszámlát nyitok, akkor egyből, lehet tuduni a bankkártya számom?

Figyelt kérdés
Szóval például most fejeztem be az adminisztrációs folyamatot a bankban ,akkor már lehet tudni a bankkartya számom .(online vásárláshoz kellene,sos ...)

2017. febr. 11. 17:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, te miről beszélsz? Online bankkártyával szokás fizetni.
2017. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Évek óta fizetek Online számtalan helyen, sosem kellett hozzá bankkartya, erre való a netbank szolgaltatás, mit nem értesz?
2017. febr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek igaza van, csak egyikőtök az online utalásról beszél, a másik meg a kártyás vásárlásról :-)

A Vaterán pl és még jó pár más oldalakon (pl. Jófogás) online előre utalással lehet vásárolni, de vannak olyan oldalak, ahol csak kártyás fizetéssel. Nyilván a kérdező olyan oldalról szeretne/szeretett volna vásárolni, ahol kártyás fizetés van :-)

2017. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

online vásárláshoz kell a kártya,kártya szám stb...mint amikor a tescoban oda adod a pénztárosnak =ugyanaz :)

Csinaltatam bankszamla számot (kérdező vagyok)azt mondtak lekell gyártani a kartyat ő nem tud semmit a kartya számról meg semmiről es telefonon kell aktivalni azt.....kártya kell onlinhoz ez a lenyeg es csak aktiválás utan lehet online fizetni :)

2017. márc. 1. 17:23
 15/16 anonim ***** válasza:

"Csinaltatam bankszamla számot (kérdező vagyok)azt mondtak lekell gyártani a kartyat ő nem tud semmit a kartya számról meg semmiről es telefonon kell aktivalni azt."


Kérdező, szerinted én mit írtam a 2-es válaszomban a kérdésedre? :D

Ezt, nézd csak :-) :

"2.- ha bankfiókban fejezted be (amit kétlek így szombat délután), akkor meg ott elmondják, hogy ennyi és ennyi idő a kártya legyártása - merthogy az névre szóló, stb. "


Már akkor megírtam ezt, csak kár, hogy Te azon lovagoltál, hogy én nem értem, mit kérdeztél. Na mindegy...

2017. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha megigényled a kártyát, az a netbankban pár napon belül látszani fog, de egyrészt nem látod a teljes számát (biztonsági okokból), másrészt amíg nem aktiválod, addig nem lehet vele fizetni sem online, sem személyesen.

Ennél valamivel gyorsabb megoldás a virtuális kártya, de annak is van pár nap átfutási ideje.

2017. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!