Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell csinálni bankszámlát?

Hogyan kell csinálni bankszámlát?

Figyelt kérdés
Hát 16 éves vagyok és bankszámlát szeretnék csinálni de néztem az otp oldalát de semmi információt nem találtam,hogy ezt hogy lehetne megoldani és tegyük fel a szülő nem jelenik még akkor úgy is meglehet csinálni, hogy haza viszem alá írja és vissza viszem másnap?

2016. szept. 3. 12:12
 1/5 A kérdező kommentje:
És ki felejtettem meik bank érne még cib, otp vagy fokusz. Stb?
2016. szept. 3. 12:16
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Be kell menni személyesen, személyi és lakcímkártya kell hozzá.

Ha van ismerősöd akinek erste-nél van számlája, akkor mond neki, hogy van most valami akció amiben 10 ezres benzinkártyát lehet kapni, ha visz egy új ügyfelet, aki számlát nyit. Max feleztek :).

Egyébként az Unicreditet ajánlom, mert díjszabásban is sokkal jobb, mindíg rugalmas az ügyintézés és a webfelületük sem egy agyfosz.


Otp szar, mert drága, bürokratikus, őskomcsi...

Raiffeinsen be se menj mert nem korrektek, ami szóban elhangzik az írásba tök más, és mindennel csak a végén szembesülsz amikor már fizetned kell.


Dióhéjban ennyi.

2016. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom információdat:-)
2016. szept. 3. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azért ezek nem egészen pontos információk...


Az nem teljesen áll, hogy az OTP drága és szar, ugyanis a Junior számlavezetés ingyenes, s ha jól emlékszem rá, a bankkártya (első évben?) szintén ingyenes.

Ráadásul az OTP-nek nagyon jó a netbankja és ha elakadsz, akkor munkaidőben van élő chat szolgáltatás - rögtön tudsz kérdezni és válaszolnak is - csak sokan ezt nem tudják...


Az Unicreditnél diákoknak havi 200 ft a számlavezetés

2016. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, bocsánat, az lemaradt, hogy, mivel még nem múltál el 18 éves a szülő személyije és lakcímkártyája is szükséges.

(szerintem a szülő aláírása is, de ebben nem vagyok biztos)

2016. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!