Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi a kamat bankkártya esetén?

Mennyi a kamat bankkártya esetén?

Figyelt kérdés
Még 2 éve csináltattam egy bankkártyát, mert diákmunkára mentem és kellett. Idén nem voltam dolgozni nyáron. Erstés vagyok, az éves díja a kártyának 5000 forint körül van. Karácsony előtt jött egy levél hogy még nem egyenlítettem ki a tartozásom és 5000 valamennyi volt oda írva. Idén érettségizem és nem tudom, szóval nem igazán szeretnék elmenni dolgozni míg vége nincs a tankévnek. Szóval legközelebb csak olyan június-július körül tudnék elmenni melózni. Nyárra kb mennyi tartozásom lehet ha 5000 forintról kezdődik a tartozás vagy hány százalékos a kamat?

2017. jan. 21. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
minden bankban más a büntetőkamat, de elég gyorsan össze lehet szedni még egy pár ezrest, így ne húzd az időt
2017. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mármint a késedelmi kamat mértéke?

Nézd meg a szerződést!

2017. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a gyors válaszokat.

Megpróbáltam utána nézni ezeknek, de mindenhol csak a "hitel" szót használják. És hát én nem vettem fel hitelt soha, nincs hitelkártyám se, nem tudom mi köze lehet a bankkártyának a hitellel.

Nagyon nem értek ehhez.

2017. jan. 21. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi akadálya, hogy kifizesd?
2017. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem dolgoztam sokat, és már elfogyott az a pénz.
2017. jan. 21. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Netbankban tudsz írni levelet és abban megkérdezed.
2017. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!