Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tranzakció letiltás? K&H (lent)

Tranzakció letiltás? K&H (lent)

Figyelt kérdés

Üdv,

Havonta levon egy oldal a számlámról egy bizonyos összeget. Az oldalra nem tudok belépni, a support se ér semmit. Így gondoltam az internetbankban lehet-e olyan opció, hogy letiltani erről a helyről a havi tranzakciót, hogy ne vegye le tovább.

Köszönöm.


2017. jan. 18. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszedési megbízást adtál nekik, vagy mi alapján von?
2017. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem.

G2A az oldal neve. Játékokkal foglalkozik. Eddig nem volt vele egyáltalán problémám, van egy szolgáltatásuk G2A Shield néven ami havi 2 euróért cserébe kaphatsz extra szolgáltatásokat. Na de én ezt kikapcsoltam, de valamelyik nap megint kaptam egy értesítést smsben hogy le lett vonva az összeg a számlámról. Most meg az oldalra se tudok belépni mert nem enged be.

2017. jan. 18. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
A kártyát kell letiltatni.
2017. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg az a megoldás, hogy a kártyát letiltani és máskor ilyen bizonytalan helyeken ne add meg az adatait!


Amíg az érvényes bankkártyád adatai meg van nekik, meg fogják tudni terhelni a számládat. Banki szempontból jogosan és a bank nem fogja visszautasítani a tranzakciót.

2017. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a segítséget.

Csak eddig sose fordult ezen az oldalon ilyen velem pedig régóta használom. De akkor az lesz hogy letiltom.

2017. jan. 19. 10:00
 6/6 KH Csoport ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mivel kiemelten fontosnak tartjuk minden ügyfelünk elégedettségét, ezért rendszeresen keressük a minket érintő visszajelzéseket, így olvastuk az Ön nyilvános hozzászólását is a gyakori kérdések.hu internetes portálon.


Kérjük, keresse fel kollégáinkat bármelyik bankfiókunkban, továbbá a bank@kh.hu email címen, vagy a 06 1/20/30/70 335 3355-ös telefonszámokon.


Bízunk benne, hogy tudunk Önnek segíteni.


Üdvözlettel: K&H

2017. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!