Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Téves vásárlás. Most mit tegyek?

Téves vásárlás. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik napon láttam egy videót egy hangfalról, kíváncsi voltam mennyibe kerül. Beírtam a googleba, árukereső-> 124ezer Ft. Jó akkor nem is kell mondom. Azért nézegettem róla képeket, és kidobott egy oldalt. (House of fraser)

ott volt egy gomb hogy add to bag, csak úgy viccből rányomtam (húú de jó ötlet) aztán elmentem az oldalról. Napokkal később jön egy értesítés anyám kártyájára hogy megvettem azon az oldalon azt a hangszórót 90ezerért(!!) Ami lehetetlen mivel kártyaszámot se írtam be, címet se, emailt se. (Meg amúgy is miért rendelnék ennyiért, azt azért nem lehet véletlenül) Mivel a kártyát letiltattuk, mert azt hittük valaki más rendelte, így vissza se tudják utalni a pénzt. Reménykedek hogy valami folytán nem egy random emberhez megy. Ha ide érkezne hol próbáljak meg eladni egy ilyen drága hangszórót? Vagy hogy kaphatnám vissza azt a pénzt? :/



2017. jan. 7. 14:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A franc tudja mi tortent :/ Most rajuk irtam majd lesz valami.. Ide irom a fejlemenyeket akit erdekel :D
2017. jan. 7. 18:50
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi a segítőkész válaszokat! :) Ment mindenkinek a pozitív.
2017. jan. 7. 18:51
 13/20 anonim ***** válasza:
azóta történt valami?
2017. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
háát, még semmi, még lesz pár ügyintézés a bankkal. illetve helytelen cím gyanánt nem küldik ki a terméket, és visszautalják a pénzt. ebben reménykedünk :D
2017. jan. 8. 19:40
 15/20 A kérdező kommentje:
Levelezgetek az oldal ügyintézőivel, úgy tűnik van kilátás, hogy visszakapom a pénzemet.
2017. jan. 10. 22:45
 16/20 A kérdező kommentje:
Mégse, nem küldik a pénzt, amíg a rendelés azonosítót nem küldök nekik meg egyebeket. De hát b*szhatom, ha e-mailt se küldtek... Feljelentjük őket, a többi már a rendőrségen múlik.. :D
2017. febr. 4. 23:52
 17/20 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem fog ezzel foglalkozni.
2017. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szomorú
2017. febr. 5. 01:02
 19/20 anonim ***** válasza:
Talán a bankon keresztül meg lehet próbálni visszakérni a pénzt, mivel nem történt teljesítés. Ez a legjobb esély szerintem.
2017. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Már próbáltuk, csak egy jegyzőkönyv született, és leírták hogy nem ismerjük el a 90000Ft-os terhelést, illetve kérjük vissza a pénzt. Meg hogy menjünk rendőrséghez de hát ugye nem kezdenének vele semmit. Továbbá írták, hogy ha továbbra sem ismerem el a tranzakció jogosságát akkor küldjem vissza.

Nem tudom hogy lenne-e értelme.

2017. febr. 5. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!