Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma raktam az otp-s számlámra...

Ma raktam az otp-s számlámra pénzt a bankban mégse tudok vásárolni vele steamen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 15:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

A vásárlás nem fejeződött be. A bankkártya-kibocsátó elutasította bankkártyád adatait.


Bizonyos esetekben a bankkártya-kibocsátó „zárolhatja” az összeget a számládon, de nem terheli meg azt. Az alább látható adatokban esetleg előforduló hibák javítása után próbáld meg újra a vásárlást.


Ezt írja ki.

2017. jan. 3. 16:01
 2/21 anonim ***** válasza:
Alkalmas a kártyád netes vásárlásra?
2017. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mert oké, hogy a Juniorhoz is adnak Mastercardot, de itt a gyakorin is panaszkodtak már más Junior Mastercardosok is. Ha meg esetleg Maestro-d van, az alkalmatlan a Steamen. Vásároltál már ezzel a kártyával korábban a neten?
2017. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Anya nevén van a kártya szerintem az nem junior :D
2017. jan. 3. 16:38
 5/21 A kérdező kommentje:
Még nem vásároltam vele.Ezen a mastercard logó van rajta gondoltam az jó lesz.
2017. jan. 3. 16:39
 6/21 anonim ***** válasza:
Oké, akkor megvan a hiba! A vásárlás során biztosan beírtad a saját neved, majd a kártyádon lévő névhez az anyukád nevét. Így nem fogadja el, a két névnek egyeznie kell. Mindenhová anyukád nevét írd!
2017. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk én már hat éve használom a Steamet, így nem emlékszem, hogy a regisztráció során is meg kellett-e adni a teljes nevedet, de ha igen, akkor az is okozhat problémát.
2017. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6: Pedig anya nevét írtam oda is.
2017. jan. 3. 16:53
 9/21 A kérdező kommentje:
Mármint amikor a személyes adatokat kellett megadni, akkor az ő nevét írtam be.
2017. jan. 3. 16:55
 10/21 anonim ***** válasza:

Akkor még vagy az lehet, hogy maga a Steam fiók a te neveden van, és ez nem tetszik nekik, vagy tényleg van valami probléma, pl. nincs elég pénz a számlán, csak azt hiszed, hogy eleget tettél rá. Vagy ha nem szokta anyukád a kártyát használni, akkor lehet, hogy nincs is aktiválva, ami esetben használhatatlan. Vagy egyéb probléma a netes fizetés kapcsán, amire a bank tud válaszolni.

Mindenesetre én is Mastercardot használok a Steamen, és elfogadta mindig probléma nélkül. Sima kártyám van, nem Junior és nem dombornyomott.

2017. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!