Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma raktam az otp-s számlámra...

Ma raktam az otp-s számlámra pénzt a bankban mégse tudok vásárolni vele steamen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 15:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Direkt több pénzt rakattam fel, mint amennyi a játék szóval nem ez lehet a gond de már kezd idegesíteni, már annyiszor megpróbáltam, hogy mindjárt fejből tudom az összes számot.
2017. jan. 3. 17:00
 12/21 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, hiba történt a tranzakció előkészítése során. Várj egy percet, és próbálkozz újra, vagy kérj segítséget a támogatástól.


Most meg ez írja ki.

2017. jan. 3. 17:02
 13/21 A kérdező kommentje:
Mindegy még mindig nem engedi,majd megpróbálom holnap,vagy nem tudom.
2017. jan. 3. 17:05
 14/21 anonim ***** válasza:

-Ha esetleg volt minuszos tartozás a számlán, akkor hiába raktál több pénzt, mert azonnal el is vettek belőle.

-Ráadásul biztos vagy benne tényleg, hogy hány forintot kellett rá rakni, hogy megvegyél valahány eurós játékot?

-Anyukád használja ezt a kártyát? Fizet vele, vesz ki az automatából pénzt? Mert ha nem használja, akkor könnyen lehet, hogy nincs aktiválva.

Ráadásul ha ezt a számlát valójában nem is szoktátok használni, akkor még nagyobb esélye van a tartozásnak rajta a havidíjak és a kártya éves díja miatt.

2017. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Automatából vettünk ki pénzt többször is, tartozástól meg nem tudok.
2017. jan. 3. 17:22
 16/21 anonim ***** válasza:
Melyik játékot akarod megvenni és hány forintot tettél a számlára?
2017. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Amúgy, lehet az a probléma hogy nem alkalmas netes vásárlásra, ha bemegyünk a bankba és szólunk akkor megtudják csinálni?
2017. jan. 3. 17:27
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha nem alkalmas, akkor nem tudnak mit tenni, max más kártyát igényletek. De én is OTP-s vagyok és sima Mastercardod használok a Steamen. És már jó párszor vásároltam ott.
2017. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Akkor ez veszett ügy. Azért köszi a segítséget!
2017. jan. 3. 17:32
 20/21 A kérdező kommentje:
Na azóta sikerült megoldani :D
2017. jan. 4. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!