Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az alábbi linken található...

Az alábbi linken található helyeken biztosan (100%) lehet Erzsébet Utalvány Plusz kártyával fizetni?

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 14. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Én szinte csak arról vásárlok, és mindenhol elfogadják. Persze csak akkor, ha ajándék utalvány van rajta. Abból lehet venni élelmiszert meg minden egyebet, viszont étteremben azzal nem lehet fizetni, csak étkezésivel. Szerencsére nekem mindkettő jön rá havonta.

Ruha, cipő boltokban nem szokták általában elfogadni, de pl a Hádában lehet erzsébettel fizetni.

Ahol nem fogadják el, ott már nem is fogják. Mondta nekem egy tulaj, hogy nem érte meg nekik igényelni a rendszert, mert januártól úgyis megszűnik az erzsébet.

2016. dec. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2016. dec. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!