Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankba mutatják az utolsó...

A bankba mutatják az utolsó utalás idopontját?

Figyelt kérdés
Meg tudják mutatni? Sajnos nem szeretném, ha kiderulne.

2016. dec. 12. 06:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom erre gondolsz e, de a bankok közötti átutalások teljesítési időpontjai ismertek. Az utolsó például 17:00 [link]
2016. dec. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha elmegy anyum a bankba megkerdezheti e az utolso tranzakcio idopontjat! Erre gondolok. Tudja vlaaki?
2016. dec. 12. 06:20
 3/9 anonim ***** válasza:
A számla tulajdonosa 3 hónapra visszamenőleg minden információt megkaphat.
2016. dec. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor anyukam megtudhatja a bankostol a pultnál hogyń mikornutaltam utoljara?
2016. dec. 12. 06:25
 5/9 A kérdező kommentje:
En vagyok a tulajdona, otp juniorom van 18 vagyok
2016. dec. 12. 06:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja hogy ez a kérdés :D

Amennyiben édesanyád társtulajdonosa a számlának, akkor természetesen ugyan úgy tud felette rendelkezni, mint te és így természetesen minden információt megkap a számlatörténetröl. Ez a helyzet amennyiben 18 éven aluli vagy és édesanyád volt az A szülő, aki a számla megnyitásakor veled ment a bankba és aláírta a papirokat.

Ha édesanyád nem tulajdonosa a számlának (pl ha elmúltál 18 éves, vagy ha édesapád / más törvényes gondviselőd volt ott a számlanyitáskor és írta alá a papirokat ), akkor természetesen semmilyen információt nem adnak ki neki.

2016. dec. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tudja a jelszavad, akkor a netbankban is megnézheti.
2016. dec. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 éven felüli személy önállóan jogosult az ügyei vitelére.


Teljesen mindegy, hogy ő az anyukád, a banktitok miatt nem adható ki neki semmilyen információ.


Természetesen akkor igen, ha társtulajdonos vagy meghatalmazott.


Azt nem tudom, hogy ha 18 éves korod előtt nyitottad a számlát, akkor a 18. életév betöltésével magától megszűnik-e minden jogosultsága vagy csak önállóan megvonhatod.


Ezt a banktól kellene megkérdezned.


Ez a helyzet, hogy 18. születésnapod előtt együtt nyitottátok?


Ha a netbankhoz hozzáfér, akkor persze ott mindent láthat.

2016. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több mint három hónap, csak eltarthat pár óráig és néhány száz forintot elkérnek érte.
2016. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!