Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan jelentsem fel a diakhit...

Hogyan jelentsem fel a diakhitel kozpontot?

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért jelentenéd fel?
2016. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Azert mert felvettem diakhitelt 9 evvel ezelott azota torlesztem amiota befejeztem a sulit egy honapot sem hagytam ki es most neztem a zaro egyenlegem es latom, hogy a havi 8400Ft-nak a 75%-a ugyleti kamatra megy.

Eredetileg 1.200.000Ft-ot vettem fel abbol most van 3 million. Visszafizettem mult evben 1.600.000Ft-ot elotorleszteskent de az, hogy egesz evben 34.000Ft-ot csokkenjen a tokem as mar tul keves.

2016. dec. 7. 17:16
 3/19 A kérdező kommentje:
Es ha legkozelebb valaszolsz valamire akkor jo lenne ha a kerdesre valaszolnal, vagy inkabb ne is valaszolj. Csak felbasztati az agyam igy is eleg ideg vagyok
2016. dec. 7. 17:18
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki analfabéta meg is érdemli.


A válasz amúgy egyszerű: Tök mindegy hogyan "jelented fel" őket, csak azt befolyásolja, hogy nagyon röhögnek ki vagy csak szánalmasan.

2016. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt talan kitudod szamolni hol a hiba (bar nekem ugy tunik hogy nincs hiba):

[link]


Nezd meg, lehet hogy tudsz valami kamat tampgatasra jelentkezni

2016. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a rendőrségre, és jelentsd fel. Csak ki kell találnod, miért jelented fel őket. Mert okod nincs rá. Ha vitatsz valamit a hiteleddel kapcsolatban, első körben a DH Központot keresd meg. Ha nem juttok dűlőre, akkor polgári peres úton tudsz tenni valamit. Ezt egyébként nem javaslom, mert nekik lesz igazuk, ezek csak a te személyes sérelmeid, mert nem vagy tisztában a hiteled részleteivel.
2016. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, ez a helyes link torlesztoknek diakhitel 1-hez (a 2-hoz is van kulon kalculator)


[link]

2016. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az egykori magyartanárodat jelentsd fel, aki nem tanított meg olvasni és egy szöveget értelmezni.

Aláírtad, hogy ezeket a feltételeket vállalod, akkor most nincs min csodálkozni.


Te vagy a tagnap kijött PISA felmérés eredményének ékes bizonyítéka. Igazi funkcionális analfabéta, de legalább önérzetes.

2016. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Feljelentheted, de nincs értelme. Ez a diákhitel, így működik. Ha olyan okos vagy, hogy főiskolára/egyetemre jártál, akkor biztos utána olvastál annak, hogy mekkora törlesztőrészlet mennyi tőke csökkenéssel jár. Biztos áttanulmányoztad a hitelszerződést is, így világos, hogy a diákhitel központ a szerződésnek megfelelően jár el.
2016. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Atya világ! Remélem humán diplomád van, mert a matek tanárod biztosan sírva fakadna, ha ezt a kérdést meglátná.

Olvass utána, mit jelent a kamatos kamat, mit jelent az "annuitás" kifejezés, de még jobb, ha keresel az ismerőseid között egy pénzügyi matekhoz picit is értőt és megkéred, magyarázza el neked, hogy működnek a hitelek (nem csak a diákhitel, hanem az ÖSSZES így működik).

2016. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!