Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van itt közületek aki bankfiok...

Van itt közületek aki bankfiokban penztaroskent dolgozik? Esetleg a Cib bankban, vagy máshol?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnenek, köszönöm!

2016. nov. 15. 08:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha lejar a munkaidő, van még háttér, vagy egyéb munka? Mennyire gyerekbarat munkakör, a helyettesitest hogy oldják meg? Nagyon stresszes?
2016. nov. 15. 08:33
 2/10 anonim válasza:

A munkahely szuper, a helyettesítés fiókvezetőtől függ.

Stressz van, lesz is, de ez kezelhető. Vállald el! :)

2016. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Munkaidő után logikusan maradni kell még, de az bele lesz kalkulálva a havi fizudba. A CIB a többi bankhoz képest jó szervezet, van közösségi élet, jó a fizu (bár emelés nem ártana).
2016. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a maradni kell mit takar? Azért kérdezem, mert ha pl 5-ig van nyitva a fiók és csak fél órát maradok már nem érek oda a gyerekert.
2016. nov. 16. 09:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez a helyettesítés azt takarja hogy van olyan fiókvezeto aki gond nélkül megoldja, de van aki esetleg problémázik, nem nézi jó szemmel?
2016. nov. 16. 10:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Fizetésrol lehet tudni valamit, kB. összeget?
2016. nov. 16. 15:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Hány körös interjú van, mennek számít hogy közgazdasági papír van, vagy inkább a tapasztalat számít?
2016. nov. 16. 15:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Mostanában mindenki pénztározik is a fiókokban?
2017. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az egy kérdező teszi fel a kérdéseket már hosszú hónapok óta. :-)

Én másik banknál vagyok pénztáros. Zárás után egyértelműen maradni kell annyit, hogy tudjon az ember rovancsolni, pénztárt zárni, nap végi egyeztetéseket megcsinálni. Nekem ez néha megvan 5 perc alatt, de 10 percnél soha nincs több. Más kolléganőmnek simán van fél óra. Hetente-két hetente van értekezlet is, amin kötelező maradni.

De hogy a cibnél hogyan van, ezt nem tudom.

2017. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyjából erre is kivancsi voltam a rovancs egyértelmű, de azt nem tudtam, hogy van e papír munka zárás után.
2017. jan. 20. 00:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!