Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe érdemes fektetni Trump...

Mibe érdemes fektetni Trump után? Tényleg katasztrófa?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 15:34
1 2
 11/16 HZsóka válasza:
Trump után és Trump működése alatt ugyanúgy mint Trump előtt leginkább ingatlanba érdemes fektetni a pénzt.
2016. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A Tengerész ***** válasza:
Amibe eddig. Nem.
2016. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én Melanie Trumpba fektetném. Többször egymás után, nagy intenzitással.
2016. nov. 16. 10:22
 14/16 anonim válasza:

Ohh, Szívecském!

Oroszokba, vedd meg Szibériában várost, most azok fejlődnek, és ha nem tudnál oroszul, fordítok neked!

:))

2016. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#9 vagyok.


Soros épp pár napja szállt ki az aranyból és vett - kapaszkodj - mexikói CEMENT RÉSZVÉNYT.

2016. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Figyelj, ami talán az egyik legnagyobb lehetőséget biztosítja a jó befektetésre az az olaj (wti + brent). Nem tudom mennyire figyeled a híreket de az OPEC megállapodás után jelentősen megemelkedett az olaj árfolyama + Trump állati nagy támogatója a fosszilis energiának. Ugyan a palaolaj kitermelésének megemelkedésével (több olajmezőt fedeztek fel) most valamelyest visszaesett az ára viszont ez időszakos. Figyeld Trump intézkedéseit az energiapolitilájat és meg fogod látni az eredményeket. Azonban én úgy gondolom, hogy ha komolyan érdekel a befektetés fordulj tanácsadóhoz ez ügyben akinek meg van a jogosultsága befektetési tanácsot adni és vállal felelősséget a kijelentéseiért mindemellett.
2017. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!