Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1. 000. 000 ft- ig még érdemes...

1. 000. 000 ft- ig még érdemes lenne hitelt fel venni?

Figyelt kérdés
Tehát ennyiért vannak még kedvező hitel fizetések?
2016. nov. 5. 22:44
 1/10 anonim válasza:
65%
Egy hitel sosem kedvezô
2016. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez igaz de úgy értem hogy kevesebbet kell például fizetni , kevesebb idő alatt.
2016. nov. 6. 02:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Mire kell a hitel, milyen típusú hitelre gondolsz?

Személyi kölcsön, lakáshitel?

Kicsit bővebben írd le, mit szeretnél, mert így megválaszolhatatlan a kérdésed.

2016. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát arról nem beszélve, hogy manapság már nem feltétlenül úgy működik a dolog, hogy érdemes-e, hanem úgy, hogy kapok vagy nem kapok?

Számtalan feltételt támasztanak a bankok - aminek vagy megfelel az ember vagy nem...

2016. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt a 4-es válaszból: 1 éve minden hónapban stabilan 160 ezer ft érkezik a számlámra, mégsem kaphatok folyószámlahitelt (semennyit, még 100 ezret sem), mert nem úgy hívják a beérkező pénzt, hogy "munkabér" (vállalkozó vagyok)
2016. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat . Hát például van 1.300.000 ft ért autó na most gyűjtenék 300000 ft- ot . És az egy milliót fel venni. De gondoltam h ez nem ilyen egyszerű csak ki gondolni inkább .


Az utolsót nem nagyon értem tehát nem veheted le az összes pénzt a számládról.

2016. nov. 7. 02:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Akinek van rendes, stabil bevétele, munkaviszonya, annak, még ha nem is akarja, a bankok ajánlgatják és megállapítanak egy folyószámla - hitelkeretet. Ez azt jelenti, hogy pl. 100 vagy 200 ezer ft-ig (ha jó jövedelmed van, esetleg több) lemehetsz mínuszba a számláddal, használhatod a bank pénzét - persze megfelelő kamatokat számolnak rá. de mégis ott van biztonság gyanánt a lehetőség, ha hirtelen egy mosógépet, stb kell venni. Aztán szép lassan ráér az ember visszafizetni, visszatöltögetni.


Ha Neked 300 ezer ft-od van és 1 millió ft-ot akarsz felvenni AUTÓRA!, akkor ezt semmiképpen nem javaslom. Ugyanis nem csak a hitelt kell visszafizetned az autóvásárláskor, hanem az autót is fenn kell tartani - tehát dupla kiadás, amivel gondolom, nem számoltál...

Pl. havi 20 ezer ft a törlesztő, de az autó havi fenntartása (kötelező felelősségbiztosítás, stb)+ benzin szintén a másik 20-as (minimum), tehát nem 20 ezer ft plusz kiadásod lesz, hanem 40 ezer ft - és akkor még nagyon szerényen számoltam. Annyit meg már nem biztos, hogy elbír a fizetésed...

Arról már nem is beszélve, hogy az autó a megvásárlása pillanatától fogva csak veszít az értékéből - tehát még eladni sem tudod annyiért, mint amennyiért megvetted.

2016. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hú ez nagyon hasznos volt köszi. Hát igazából nem terveztem még hitelre autót csak nem tudom hogy megy ez azért tettem fel itt a kérdést hogy majd értelmes válaszokat kapok .Mindenkitől azt hallom hogy nem érdemes semmilyen hitelt fel menni . Csak itt Magyarországon meg össze gyűjteni 1 milliót hát ilyen lehetetlen dolog .
2016. nov. 8. 09:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a használt autónak kibukhatnak hibái, de én kezdetnek tutira használt autót vennék - pár százezerért...

Ha mód van rá, ismerőstől, akinél "látom" az autó előéletét: hányszor panaszkodott, hogy szervizbe kell vinni, stb.

2016. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze én is csak használt autóban gondolkodok.Csak nekem nagyon tetszik egy autó amit nagyon szeretnék de így az elérhetetlen.
2016. nov. 8. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!