Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csináltattatok már saját...

Csináltattatok már saját képes bankkártyát (otp)? Sikerrel jártatok? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Szóval láttam egy (számomra) vicces kártyaképet a neten:


[link]


Gondoltam h ez milyen vicces, kell nekem is, de ahogy elolvastam h miket nem szabad hát... már az a 30+os felsorolás is olyan h mindent megtilt de azért a végére még odaírják h nem teljes körű és a bank majd szépen eldönti. Oké, nyilván ne legyenek fa**ok meg mittudomén milyen dolgok a kártyán de elvileg még ezt sem engedélyezné mert rajzfilmrészlet...


Ti milyen képet tudtatok rárakatni? Vagy mit nem?


(Van még pár képötletem amit nagyon szívesen rárakatnék, szerintetek ezt is visszautasítanák:


[link]


)



2016. nov. 3. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
A második pedig jó lenne :D
2016. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Mondjuk ha lefényképezed az eget, vagy egy szép virágcsokrot, azt rárakják. :D

Vagy ha esetleg rajzolsz valamit, amibe nem lehet belekötni (minta, virág, stb, stb).


Én egy olyan képet töltöttem fel, ami egyetlen egy szín volt, így olyan színű lett a kártyám, amilyet akartam.

Erre pont jó ez a lehetőség.

Gyorsan kész lett nekem.:)

2016. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)


Értem, hát sejtettem de azért lehet h be fogok próbálkozni először valamivel ami határeset. :D (Itt most erre a rajzfilm szintű dologra gondolok.. mert majdnem tuti biztos vagyok benne h ami tréfás kártya lenne azt úgy visszakúrják h csak nézek... ilyenkor fontosak az érdekek, de amikor duplájára emelik a hitelek kamatait meg levonják a havi lélegzem tehát fizessek díjat akkor azért jobb lenne ha legalább ennyi lenne.)


Kell ezért külön fizetni vagy csak az éves bankkártyadíj van?

2016. nov. 11. 11:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Belinkelnéd a listát, mert én nem találom.


Amúgy ne gondold, hogy azért nem enged bizonyos dolgokat rátenni, hogy téged bosszantsanak.


Rajzfilm figurákat szerzői jogos miatt nem lehet rátenni, és nyilván nem sérthet semmilyen etnikumokat sem.

2016. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

....hu/portal/hu/BetetiKartya/OKI#SAJATKARTYA


Nyilván.. csak amikor először láttam megörültem, hogy de jó meg miegymás, aztán ezt látva meg h szabadon választhatok a színek meg a virágok közül kb. De mindegy, én vagyok hülye h ez zavar engem, rá se ránts. Ettől függetlenül várom a véleményeket h van-e aki feszegette a határokat mert legkésőbb ha lejár a kártyám biztos igénybe veszem ezt a szolgáltatást.

2016. dec. 7. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első kép egy szerzői jog által védett rajzfilmből van, ezt nem teheted rá.

A második kép, az konkrétan egy náci propagandakiadvány illusztrációja, már csak ezen az alapon sem kerülhet a kártyádra.

Ezen felül olyat sem rakhatsz rá, ami sért más csoportokat, márpedig ez egy súlyosan antiszemita kép, tehát szinte biztos, hogy elutasítják.

2016. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de jó, hogy említed, hogy lehet ilyet, párszor akartam, de mindig elfelejtettem, viszont jövő év első felében lejár nekem. mondjuk nekem saját fotóm lesz valamiről, nem rizikózok.
2016. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én tavaly az OTP kártyámra az Abu Dhabi Sheikh Zayed nagymecsetet képét tetettem.

Vallási épület, tehát valószínűleg azért engedték, mert nem vették észre, hogy pontosan mi is.

Szerencsém volt.

2016. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az komoly. Akkor döngetni kell a falakat. Van is már pár ötletem. :D
2016. dec. 19. 01:09
 10/10 anonim válasza:
A tiltólista olyan, hogy szinte semmit nem lehet rátetetni. :-(((
2020. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!