Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szociális segélyből lehet...

Szociális segélyből lehet banki elmaradást levonni?

Figyelt kérdés

Némi adósságom van a bank felé.Bankkártyára kapom a szociális segélyt.A végre hajtó vonathat le ebből a pénzből?

31 ezer forintot kapok szociális segélyt és 21 ezret az állam kincstártól mert súlyosan mozgás sérült lettem.56 nap miatt nem kaphatok rokkantsági járadékot.Érdemleges válaszokat előre is köszönöm!Minden válaszolónak megy a zöld pacsi.


2016. nov. 2. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Menj dolgozni. Mit élösköc a segélyen?
2016. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Letiltani nem lehet belőle, viszont számlán már inkasszó alá vonható. Postai kifizetést kérj, és fizesd, mert el nem tűnik, csak több lesz...
2016. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyeske!Azon már meg sem lepődök,hogy nem tudsz magyarul írni..dehogy olvasni se tanultál meg?!

"mert súlyosan mozgássérült lettem"

2016. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első.A teljes bal oldalam lebénult,kerekes székbe kényszerültem.Nemzetközi kamion sofőr voltam.Amikor te édes deden aludtál én 40 tonnával rótam az utakat.Szerinted nem szívesebben járnám Európa útjait?Te be vagy oltva minden betegség ellen?!Ha nem,azonnal tegyél ellene,főleg az ostobaság ellen,mert abban nem szenvedsz hiányt.

Mindenki másnak köszönöm a válaszokat és ígéretemhez hűen megy a zöld pacsi.

2016. nov. 2. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!