Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi ido alatt irja jova az...

Mercedes6574 kérdése:

Mennyi ido alatt irja jova az Erste bank a penztari kezpenzbefitest?

Figyelt kérdés
Ugy egy oraja fizettem be bankfiokban 500 ezer Ft-nal kisebb osszeget, konkretan 5 ezer Ft-ot sajat szamlamra, de meg nincs sehol. Mennyi idot vesz ez igenybe naluk? Ugy hittem azonnal jovairodik az osszeg. Most delelott negyed 10 van.

2016. okt. 19. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azonnal jóváírják.
2016. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz kepest sehol nincs. Biztos vagy ebben? Csak mert netem talaltam olyat hogy van hogy befizetesnel masnap irjqk csak jova. Eleg rohejesnek tartom mar ezt is, nem hogy ha egy napot kell varjak. Del korul lemegyek legkesobb megkerdem.. Szerintem elszurtak valamit.. Ugy imadom hogy elveszik az idot az eletembol ilyen hulyesegekkel. Persze aztan lehet tenyleg egy nap.
2016. okt. 19. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban azonnal jóvá kellene íródnia, de 4 órán belül mindenféleképpen meg kellene jelennie a számládon.
2016. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azonnal jóváírják. Lehet, hogy elrontotta a pénztáros. Mi van a bizonylaton? Mi lett a vége?
2016. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!