Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valahol ellopják a bankkárt...

Ha valahol ellopják a bankkártya adataimat, és mindent leszednek, akkor a bank tud visszatérítést adni?

Figyelt kérdés
Most vettem egy prémium tagságot az n betűs videótékában,paypallal fizettem,de valahogy rémülten érzem magam. Ha paypallal fizettem elvileg képtelenség,hogy ellopják a kártyámat. Kb 3 percig volt aktiválva,utána deaktiváltam a kártyát,és a fizetés historyban tényleg csak a 4k forint jelenik meg
2016. okt. 14. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Videotéka?

Ilyen még létezik? :O

Én a 90-es évek óta nem láttam.


A paypal biztonságos.


A bank nem térít vissza semmit, ha nem ő hibázott.

És ha valami bűncselekmény folytán tűnne el a pénzed, azt miért ők fizetnék meg?

A paypal már sokkal barátibb, ebayen például visszaadja a pénzt, ha gond van.

2016. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Torrentről beszél a kérdező.
2016. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ohhh... hát én is tag vagyok, de ez sosem esett volna le. :D

Sőt, minden ismerősöm fent van, de senki sem hívja így.

Na jó, szóval a pp biztonságos, de amúgy ha ennyi pénzem eltűnne, biztos nem rohannék a bankhoz reklamálni.

2016. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!