Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H bankkártya PIN újragenerálás?

K&H bankkártya PIN újragenerálás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy kéne pénzt felvenni a számlámról, de másfél éve megvan a bankkártyám és nem tudom mi a PIN kódom. Eddig mindig online fizettem róla, nem volt szükségem a kártyára. Nem tudom hogy egyáltalán mikor kellett megadni a PIN kódot, esetleg a bank ráírta-e valamilyen papírra?

Ha új kódot kérek annak van ára? Mennyi idő még kapok újat? Bankfiókban lehet felvenni pénzt? Az mennyibe kerül?

Előre is köszi!



2016. okt. 11. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

A Bankfiókban tudsz felvenni pénzt és PIN kódot is ott tudod rendezni - tehát mindenképpen be kell menned.

A fióki pénzfelvétel kicsit drágább, mintha kártyával vennéd fel - a bankod hirdetményében tudod megnézni, hány %, illetve a bankban is megmondják.

2016. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!