Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számlanyitás, kezdőnek...

Paypal számlanyitás, kezdőnek lépésről lépésre?

Figyelt kérdés

(Találtam egykét jó szoftvert a neten (stardock) amikhez nincs jó törés, így megnéztem az árát, (nevetséges 2000 forint), üsse kavics, megvenném), fizetési módban szerepel a paypal, de az ebay-t is kipróbálnám, ha nem kell vagyonokat kifizetnem a szállításra)


Akarok nyitni egy Paypal számlát, egy angol nyelvű regisztráció nekem általában zökkenőmentes, de itt most kemény pénzről van szó! Nem akarom elnaivoskodni mint pl egy fórum reget.


nincs dombornyomott kártyám, (egyszerű visa electron), így unicredites számlájukra utalva tölteném fel a paypal egyenlegemet.


Egyéb kérdések:


-Milyen adatokat kell magamról megadnom? (szeretnék anonim maradni)


-Regisztrálhatok így bankkártyaszám megadása nélkül is, hogy kézzel fogom feltölteni az egyenleget? (regisztrációnál kötelező számlaszámot/bankkártyát megadni a továbblépéshez?)


-Körülbelül hány nap amíg OTPről jóváírják a paypal számlámon a Forintról -> Dollárba konvertált összeget?


-A szoftver kifizetése után (stardock.com, paypal terhelési értesítés után) azonnal letölthető a program?


2010. ápr. 24. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

én sajnos konkrétan nem emlékszem már hogy milyen adatokat kér regisztrációnál.

az biztos, hogy kér teljes nevet, lakcímet, kártyás fizetési opciónál regisztrálni kell a kártyszámot is.telefonszámot, emailcímet. és persze jelszót is meg kell adnod. a többire nem emlékszem

kb nekem legutóbb 4 nap volt, mire jóváíródott a paypal tranzakció a kártyámon. ezt vállalják is, hogy max 4 nap!

számtalanszor fizettem paypalon keresztül, és azonnal jóváíródott az utalt összeg, máris tudtam (általában telefonfeltöltések) használni az egységemet amit kifizettem.

egyébként megbízható, én 2006 óta használom, és még nem volt velük semmi panaszom, ismerőseim is egyre többen használják, ők is meg vannak vele elégedve.

2010. ápr. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!