Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankfioki penztarbol szeretnék...

Bankfioki penztarbol szeretnék keszpenzt felvenni, de nem tudom, hogy csak ott tudom felvenni, amelyik bankhoz tartozom? Vagy mashol is lehet?

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Akármelyik fiókban felvehetsz.
2016. szept. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem csak ott tudod felvenni, amelyik bankhoz tartozol.

Példa. Amennyiben OTP-s vagy mi keresnivalód van a CIB bankban?! Elvileg nem is láthatnák a számládat.

2016. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha OTP-s vagy, akkor az ország összes OTP fiókjában felveheted, mint ahogy bármilyen más ügyet is intézhetsz, nem számít, hogy hol nyitottad a számlát korábban vagy általában melyik fiókba jársz.


De a K&H, Raiffeisen, takarékszövetkezetek, stb... fiókjaiba hiába mész, ott nem vagy ügyfél.

Egymástól függetlenek a bankok.

2016. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen,en is erre gondoltam,hogy csak oda mehetek keszpenzt felvenni,amelyik bankhoz tartozom.

Koszonom,mennek a zoldek:)

2016. szept. 29. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, én voltam az első, és a választ úgy értettem, hogy a bankod bármelyik magyarországi fiókjában vehetsz fel készpénzt, nem csak abban, ahol a számlát nyitottad.


Az fel se merült bennem hogy pl- OTP-sként esetleg a K&H-ban vagy a Raiffeisennél akarnál pénzt felvenni.

2016. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig megerdeklodtem,es lehetseges mas bankban valo keszpenzfelvetel,csak meg van szabva az osszeghatar,
2016. szept. 29. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges (Lásd OTP bankkártya hirdetmény) csak akkor vinned kell a bankkártyádat is.
2016. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idegen bankban is lehet felfenni pénzt, de az jóval drágább, mint saját fiókból.
2016. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!