Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP kedvezményprogram promóció...

OTP kedvezményprogram promóció névvel 1000 Ft-ot kaptam a számlánra. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Eddig OTP kedvezményprogram jóváírás névvel jött pénz, de az 100-300 Ft volt.

2016. szept. 2. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Tescóban vásárolsz 20 ezerért, arra egy 1000-es jön már. 10 ezrenként 500 forint.
2016. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak a DM-es van bekapcsolva és ott múlt hónapban nem vásároltam.
2016. szept. 2. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az OTP tudja, de miért nem kapcsolod be az összeset?
2016. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kaptam szept. 1-jén, pedig múlt hónapban sehol nem vásároltam.

Viszont volt egy nyereményjáték ezzel kapcsolatban, amire jelentkeztem, de utána teljesen eltűnt az egész a weboldalukról. :D

Szóval én sem tudom, mi ez...

2016. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáltam megkérdezni a chaten (OTP Direct), hogy mi lehet ez, de csak a szokásos szöveget másolták be, hogy telefonáljak és kaptam 3 telefonszámot. :D

Mire ott kapnék választ, el is költeném az 1000 Forintot... annyira nem érdekel, miért küldték :)

2016. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is kaptam :)
2016. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!