Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Használt lakásra vonatkozó...

Használt lakásra vonatkozó szocpollal kapcsolatba szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés
papíron eladtuk a házat. 2 hónap után a vevő közölte hogy nem kapnak szocpolt mert nincs 12nm a szoba. 10nm az igaz. De van egy konyha ebédlő nappali rész ami 18nm. Az én tudomásom szerint ez elég. 3 szoba van. amúgy minden stimmel.
2016. aug. 30. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A 12 nm alatti szoba csak félszoba. A konyha és társai pedig nem lakószobák.
2016. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt értem. De ha új házat építek is nem számít mekkora a szoba csak legyen minimum 1 20nm-es helyiség. Ez van előírva.
2016. aug. 30. 21:26
 3/20 anonim ***** válasza:
Jó az új építés. Itt meg a csok használt lakásra vonatkozó szabályairól beszélünk. A két dolog más. Ezer meg egy eltérés van még. Ezen kár fennakadni.
2016. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem akadtam fent. De azt hiszem holnap a bankba utánna járok.
2016. aug. 30. 21:37
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerinted hazudik a vevő? És ebben az esetben nem kell zsebből fizetnie? Mi szerepel a szerződésben? Az a baj, hogy konkrétan nem fogják tudni megmondani neked a bankban hogy valóban kaphato-e csok a te hazadra, csak általános információt tudnak adni, amit te is meg tudsz nézni neten.
2016. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezz utána bankban.Szerintem nejed van igazad.Az összkomfortosságnak az egyik feltétele hogy legyen legalább egy 12m2-es LAKÓSZOBA.De sokan ezt félreértelmezik.Sajnos még banki alkalmazottak is.Mindenképp járj utána.
2016. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Neked.
2016. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezeket a feltételeket nem Erzsike vizsgálja mucsaröcsögén, hanem a központban egy fedezetértékeléssel foglalkozó csoport. A legtöbb banki ügyintéző csak a főszabályokal van tisztában és az a feladata, hogy továbbítsa a papírokat. Ha a bank azt mondja, hogy nem felel meg, akkor nem felel meg.
2016. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az unicredit szerint minden okés. Még azért meg kérdezek másik bankot is.
2016. aug. 31. 10:09
 10/20 A kérdező kommentje:
Otp is azt mondta hogy okés a ház.
2016. aug. 31. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!