PayPal-ról hogyan tudom rátenni a pénzemet OTP-s számlámra?

Figyelt kérdés

Létrehoztam ma egy PayPal fiókot, mert oda utaltak vissza pénzt eBayről. Szeretném, ha ez az összeg rákerülne az OTP-s számlámra, s utána megszüntetni a PayPal-fiókot.


Kérdéseim a következők:

- Hogy kell átutalni?

- Illetve minden forintot utalhatok maradéktalanul, és az ingyenes lesz, vagy pedig vonni fog érte amolyan kezelési költséget? Nem szeretném, ha mínuszban lennék.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. aug. 30. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
whitdraw money
2016. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, a második kérdésemről esetleg tudsz valamit?
2016. aug. 30. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig elfogyasztom a pénzt a számláról, utalni nem utaltam még magamnak, de biztos vagyok benne, hogy levesz valamennyit a pp.
2016. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2016. aug. 31. 21:05
 5/8 Bence87 ***** válasza:

25000 Ft alatt van kiutalási díj, felette nincs.


Azonban csak forintban tudja kiutalni a PayPal. Ha nem forintban van a Paypalon a pénzed, akkor a Paypal átváltja neked forintba, és azt utalja ki az OTP-ra. És sajnos elég rossz árfolyamot használ a paypal, akár 5%-ot is bukhatsz az átváltáson.

2016. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bence87 ***** válasza:
Ha teheted, inkább költsd el a pénz Paypalról, ugyanolyan pénznemben, mint amilyen pénznemben a Paypalon van a pénz.
2016. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minimális az utalási díj, de tényleg jobban jársz, ha inkább elköltöd.
2016. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat! :)
2016. szept. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!