Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igényelt már valaki kölcsönt...

Igényelt már valaki kölcsönt a "hitelmindenkinek.hu" vagy "khr-hitel. Wezzpage.hu" oldalakon? Mi a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hitelre van szükségem, de a "normál" banki feltételek szerint nem vagyok hitelképes.

2016. aug. 29. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a weboldal címe is nevetséges, biztos nem igényelnék innen.
2016. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy átverés, pontosan azoknak a kétségbeesetteknek szól, akik egyébként nem hitelképesek.

Gondolkozz már, ha a bank szerint nem vagy hitelképes, akkor majd egy netes vadidegen ad neked több milliót, mikor nincs biztosítva, hogy vissza tudod fizetni?

Nagyon ostoba emberek vannak...

Majd azzal kezdődik, hogy ilyen meg olyan díjként fizess be ennyit meg annyit, aztán még erre is keveset, utána arra is valamennyit, és mikor már kezdesz ideges lenni, akkor ők szépen eltűnnek, mert az ilyeneket nem magyarországról üzemeltetik ám! Szóval még feljelentést is hiába teszel, semmi nem lesz belőle.

Nap mint nap találkoznak ilyesmivel, és röhögnek egyet, hogy megint egy hülye, aki mindent elhisz.

2016. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én nem bíznék meg olyan cégben, amelyik "mindenkinek" ad hitelt.
2016. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közgazdasági nonszensz az egész. Vagy olyan méregdrága és hitelező által "túlbiztosított" hitelről van szó, amit nem is biztos, hogy fel szeretnél venni. De ennél egyszerűbb a helyzet, valószínűleg átverés. A helyedben én hinnék a banknak, és ha azt mondják, nem vagy hitelképes az jelzés értékű. Azt jelenti, hogy nem engedheted meg magadnak a hitelt és az abból finanszírozott igényeidet.
2016. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!