Mi kerül 4000 ft-ba egy bankszámla megszüntetésében?

Figyelt kérdés

Megszüntettem a bankszámlámat + persze a kártyát is visszaadtam.

A bankkártyához volt egy 100.000-es hitelkeret is, mely külön hitelszerződésnek minősül.

Megszüntetéskor 7900 volt a számlán, és admin ktg-ek és szerződésbontási ktg-ek címén egyik levonás másik levonás és végül kaptam kerek 4000-et záró elszámolásként.

???

3900-ba került az admin a bankszámla megszüntetése kapcsán?


2016. aug. 26. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik.
2016. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nemtom, de a leggusztustalanabb az egészben az hogy ha nyitáskor meg rákérdezel ezekre, akkor le van tagadva.


Én már arra is gondoltam, hogy ez zsebbe megy..

2016. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a 100 ezres hitelkeretnek a kamata volt sok, amit eddig nem számoltak, csak hó végi zárásnál került volna elő vagy az is lehet, hogy pont kártya lejárat előtt adtad vissza és már kinyomtatták az új kártyát, így annak a díja is felszámolásra került, még pluszban, stb.

Ja, egyébként a hitelkeret rendelkezésre állása miatt biztosan számolhattak komolyabb összeget.

Azt nem tudjuk, hogy mi állt a hitelkeret szerződésben, de szerintem az vihette el a zöme pénzt... olvasd el, mi volt a szerződésedben.

2016. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem 🙅 tom, én ilyen hűségszerződéshez tudnám hasonlítani. Hogy nem számolunk fel extra díjakat, ha egy jó darabig nálunk maradsz. Ha szerződést bontasz annak sajna ára van.
2016. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudjátok mi a legfurcsább?

Hogy egy rakat papírt kérelmet ki kellett töltenem (kérelem a számla miatt kérelem a kártya miatt kérelem a hitelkeret miatt) de ezek csak a folyamat elindítói voltak.


Majd a tényleges megszüntetéskor semmit se kaptam.

Egy fia papírt se.

Kaptam 1 sajtpapírt amit a pénztár adott a kifizetett 4000-ről és ennyi.

Azt gondolnám hogy tételes elszámolást kellett volna adni hogy levonás emiatt ennyi amiatt annyi stb.

2016. aug. 27. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztam egy alvó számlámmal . Jobb a fizu zsebben . Mindig küldtek papírt rendezzem ! Nem volt kedvem sorban állni ezért , egyszer jött papaír akkor behajtják azt a kemény 9000 ft -ot pár napon belül . Mire bementem az ügyintéző azt mondta megszüntették a számlám , a bank meg leirta veszteségnek , de ha akarom befizethetem :)
2016. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!