Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magánhitel? Magán kölcsönre...

Ibolya 0926 kérdése:

Magánhitel? Magán kölcsönre lenne szükségem. Bank szóba sem jöhet. Az exem miatt khr-s vagyok. Aki tud valamit ez ügyben nagyon kérem segítsen. Egyébként munkahelyem van.

Figyelt kérdés

Az egész életem megváltozna ha valaki ki tudna segíteni kölcsönnel.

Válópert akarok indítani, az exem az anyám házában lakik. Én albérletben, fizetem a kölcsönöket amit ő nem hajlandó.Sajnos a múlt hónapban kaptam megint egy nagy összegű inkasszót a számlámra. Elintéztem, fizetem. Nagyon szeretném ha már el tudnék válni tőle és haza költözhetnék anyám házába és a hét éves kislányom is velem lehetne akit az apja csak az utána járó pénzért akar megtartani.Nagyon el vagyok keseredve.

Ezért szeretnék anyagi segítséget kérni!! Természetesen részletekben vissza fizetném.


2016. aug. 17. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha nagy összegű inkasszót kaptál a számládra, akkor az számomra nem azt tükrözi, hogy a kölcsönt vissza tudnád fizetni.

Elég egy újabb inkasszó, s máris nem tudsz a fizetésedből törleszteni.

És mi akadálya, hogy megindítsd a válópert? És hogy lehet exed, ha még nem váltatok el? Akkor még a férjed... És miért Ő lakik a TE anyukádnál?...

És mi lenne a fedezet, hogy meg tudod adni a pénzt? A ház nem a Te neveden van, ha jól gondolom, hanem anyukádén... De akkor milyen kölcsönöket kell fizetni, amit a férjed nem hajlandó?

Bocs, de ez az egész nagyon zavaros...

2016. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztázd le hivatalos ügyben a folyamatot . Így senki nem ad kivétel UZSORÁS , azzal még negatívba mozdulnál .
2016. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!