Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 19 éves vagyok. Szeretnék...

19 éves vagyok. Szeretnék személyi kölcsönt, de a munkahelyem, ahol 1 hónapja kezdtem az "maszek" ismerősi körben dolgozok havi 120 000 forintért. Hol tudnának hitelt adni? 400 000 kéne

Figyelt kérdés
azt hamar vissza tudom fizetni, csak most kell a hónapban, de sajnos nem bejelentett a melóm, de fix azért és fizet is. Mit tehetnék? adnak így hitelt munkáltatói igazolás nélkül?

2016. júl. 12. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ne is álmodj róla. El is mondom miért: ha nincs jogilag fizetésed, akkor nem tudják később honnan levonni, nem lesz mire végrehajtani. Ha így adnának megtehetnéd azt, hogy vissza se fizeted, s idővel elévülne a követelés.
2016. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
remek. Honnan tudnék 350-400 ezerhez jutni akkor e-hónapban? magán személy általi kölcsön? van ilyen? esetleg talán az segíthet.
2016. júl. 12. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hiányzik az magánszemélyként hogy esetlegesen évekig bíróságra szaladgáljon hogy peres úton valahogy viszont lássa a pénzét, ha esetleg fizető képtelenné válnál?
2016. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Jah, kinek hiányzik... pont emiatt lett népszerű az uzsorás "szakma".


Ha nem vagyok indiszkrét, mi kell ennyire hirtelen ez a pénz? Miért nem várhat?

2016. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy, esetleg a főnöködet megkérdezhetnéd, hogy tud e kölcsönözni.
2016. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

cetelem elvileg ad.. legalábbis úgy hirdeti magát, hogy nem kell fizetés a hiteligényléshez.. Az, hogy brutál kamatot számol fel, már más kérdés.


bár én inkább éhendöglenék, minthogy hitelt vegyek fel!

2016. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os, a cetelem hirdetése eléggé megtévesztő, de a szövege nem az , hogy "nem kell fizetés a hiteligényléshez", hanem az, hogy "Munkáltatói Igazolás nélkül" lehet hitelt igényelni. Ez csak annyit jelent, hogy nem kérik a munkahelyről a formanyomtatványos igazolást, helyette bankszámla kivonatot kérnek, amin látszik a munkabér.

Nincs ma már egyetlen olyan pénzintézet sem (törvény tiltja), hogy munkabér nélkül hitelt adjon.

2016. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es, csodálatosan megfogalmaztad. Ez így van!
2016. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!