Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez hogy működik? Még mindig...

Ez hogy működik? Még mindig rendelkezik a számla felett?

Figyelt kérdés

Van egy Unicredit diákszámlám, ami 26 éves koromig jó. Még anyukámmal voltam bent megnyitni hogy arra menjen a családi. Jelenleg minden pénze amit kap (akkor is ha elad valamit a neten) erre jön már, de nem akar sajátot mert akkor levonják az tv szolgáltatás tartozását... és mindig elkéri a kártyát. Ez alapból idegesít mert nem egyszerre jön minden, hanem amikor jön valami rohan levenni, pláne hogy jövő hónaptól lesz rajta fizetésem, tehát jó lenne ha nálam lenne mindig és eddig is ő levette a teljes összeget ami neki jött, én meg ha pl eladtam valamimet és arra jött a pénz abból levonták a számlakezelést, sms-t, tehát a költségeket... Plusz én pl nem tudok levenni már róla ingyen pénzt mert csak 2 ingyenes, de ő hónap elején ellövi, én 10-én már csak 450Ftért vehetem le...

Most 21 vagyok, voltam bent mert új személyim lett és a szám változását jelentettem. Az ügyintéző pasi aláíratott velem papírokat és mondta hogy nem ugyanolyan már az aláírásom mint 5éve... Először mondta hogy veszünk fel akkor új mintát de utána mégse mert van azt hiszem ha jól emlékszem rendelkező (??) vagy mi, az az anyukám a számla felett és ahhoz ő is kéne. Ez micsoda? Nem értem, azt hittem ez 18. van így max.

Ezt szeretném valahogy megszüntetni. Meg lehet vajon?


2016. aug. 1. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem a bankban kérdezted?

Én biztos nem hagynám, ez élősködés.

Bizniszel, van pénze, de a tartozását nem fizeti, emellett még anyagi károd is származik a dologból.

Jövő hónaptól fizetésed lesz, szerinted abból nem fog levenni?

Megszüntetném a számla feletti felügyeletét, vagy ha nincs rá mód, akkor az egész számlát.

Móüdosítani biztos csak úgy lehet, hogy mindketten ott vagytok, de ha ő nem hajlandó, arra biztosan nem kötelezhet a bank, hogy részese maradj ennek.

Vagy ugyanez a számla felügyelet nélkül, vagy egy teljesen új számla, amihez nem fér hozzá.

Húzd meg a határt, mert ez csak rosszabb lesz.

A konkrét kérdésekkel pedig a bankhoz tudsz fordulni.

2016. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A héten nem tudok bemenni már, jövőhéten viszont elintézem, ott pedig konkrétan lerázott ezután a pasi.. Annyit mondott hogy úgy írjam már alá újra a papírok mint anno hogy ne kelljen mintát felvenni mert ez a rendelkezős bonyolult lenne.
2016. aug. 1. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!