Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most csak én fogok ki rossz...

Most csak én fogok ki rossz minőségű bankkártyákat vagy alapból ilyenek?

Figyelt kérdés
Eddig az összes nem dombornyomott kártyám számsora fél év alatt annyira lekopott, hogy internetes vásárlás folyamán már csak rövid silabizálás után lehet beírni. Igaz elég sokat használom a kártyát, de nem hinném hogy ez így normális és csak ezért újra nem kérek dombornyomott kártyát. Lehet egyedi a problémám és csak nálam merült fel ez eddig.

2016. júl. 7. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém egyáltalán nem kopik, nem is hallottam még ilyet. Lehet, hogy túl szoros a tartó, amiben van és minden ki-be rakásnál dörzsökődik. Egyébként meg fel is írhatod egy papírra a számokat róla és akkor nem kell bogarászni a kopott felületet.
2016. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is kopik, pedig Mastercard.
2016. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Melyik bank ez a remek?


Szerintem akár ingyen cserét is kérhetnél, de én nem vagyok hiteles forrás.

A bankot kellene megkérdezned.

2016. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!