Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért hallani ennyi rossz...

Miért hallani ennyi rossz véleményt a fundamentáról?

Figyelt kérdés
Szerintem jó dolog és nem értem miért szólják le annyian
2016. jún. 9. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szüleim kötöttek jó pár éve...

nem vették fel a kedvezményes hitelt, ezért csak a szerződéses összeg FELÉT kapták meg!

2016. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Maga a lakástakarék jó dolog. A fundamentára az agyonképzett "személyi bankárok" miatt hallhatsz sok panaszt. Amikor nem adnak pontos tájékoztatást, uram bocsá tudatosan félretájékoztatnak, az nem annyira pozitív. A back office egy kalap széklet, ahogy a panaszkezelési gyakorlatuk is.

Ugyanakkor az előző válaszolónak üzenem, hogy a felháborodása ok nélküli. A szerződéses összeg a megtakarításból és a kölcsönből tevődik össze, módozattól függően 50-50, vagy 40-60%-os arányban. Tehát, ha a szülők a kölcsönt nem igényelték, akkor nem a teljes szerződéses összeget kapják, hiszen nem azt igénylik. Mi ezzel a probléma?

2016. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A szerződéses öszegben benne van kölcsön. Ha az nélkül veszi fel vki a megtakarítàsát kapja meg plusz a betéti kamatot és àllami tàmogatást. Tehàt jóval többet mint amit befizetett. Persze csakha 90 napon belül le tudja igazolni hogy ingatlan célra fordította az összeget.

A fundamenta a legjobb lakáscélu befektetés és bank. Mondjuk az is igaz hogy nagyon kukacosak, belekötnek mindenbe. De ha olyan személy intézi akinek van benne kompetenciája akkor jó.

Egyik ismerősünk telefonon keresztül kötött szerződést és internetes telefonos ügyintézőkkel próbálta intézni a kiutalást. Hetekig tartott a dolog mire megértették bent mit akarnak. Aztán szóltak nekünk a feleségem pedig 3 nap alatt helyre tett mindent. Egy hét alatt lezavarták a papírmunkát aztán most már csak a kiutalásra kell várjanak ami 15 nap de hamarabb megszokott lenni.

2016. jún. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez megint pontatlan információ. Vásárlásra, építés/bővítésre, valamint felújításra is más-más időtartam áll rendelkezésre a lakáscél igazolásához. Megnézném én azt az ügyfelet, aki 3 hónap alatt nulláról felépít egy házat, amiről az összes számlát be is tudja már nyújtani.

Egyébként nyugtass meg, ugye most épp nem a feleségedet reklámoztad burkoltan?

2016. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!