Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem enged be az OTP bank?

Miért nem enged be az OTP bank?

Figyelt kérdés
Megküldték a kártyámat. Aktiválni akartam, beírtam az azonosítót, a számlaszámot és a jelszót is, de azt írta ki, hogy helytelen. Pedig még ott felírtam magamnak a jelszót, hogy biztos ne felejtsem el. Háromszor megpróbáltam, erre kiírta, hogy várjak 24 órát. Fel akartam hívni a bankot, 10 perccel zárás előtt hívtam, de már cseszték felvenni. Kellene a munkám miatt minél hamarabb aktiválni, de most még le is tiltott a háromszori próbálkozás miatt. 17 éves vagyok (1 hónap múlva leszek 18). Ha bemegyek holnap a bankba (gondviselőm nem ér rá, viszont holnap van az utolsó nap, hogy aktiválni tudom, mert szombaton utazok oda, ahol a munka lesz), nekem adnak új jelszót, vagy csak ha gondviselővel mennék? Mert ugye az én nevemen van a számla de az ő aláírása is kellett a kiskorúságom miatt.
2016. jún. 23. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Bármelyik OTP-s automatánál lehet aktiválni, PIN kóddal. De új jelszót is kapsz, ha bemész (hasznos is, ha van hozzáférésed a netbankhoz).

Azt viszont nem értem, hogy egy munkához minek aktivált bankkártya.

2016. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert, ha nem aktiválom akkor hogyan szedjek le róla pénzt? Mert ugye a főnök oda utalja...
2016. jún. 23. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha most munkába állsz, gondolom majd jövő hónap elején kapsz fizetést. De amúgy is, a bankszámlád él, a pénzt megkapod, ha ma is utalja, és nyilvánvalóan nem tart hónapokig egy bankkártya aktiválása (és az országban annyi OTP fiók van, mint a nyű, még ha problémába ütköznél is), és ahogy aktiválod, már használhatod is.
2016. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nem is tudtam, hogy ATM-nél is lehet aktiválni. Most már csak arra lennék kiváncsi miért írja azt, hogy helytelen azonosító vagy jelszó. Mert biztos, hogy nem helytelen. De gondolom ez már sose derül ki, valamikor meg majd kérek akkor új jelszót a netbankhoz. Köszönöm!!
2016. jún. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!