Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Unicreditnél van hitelem,...

Unicreditnél van hitelem, amit 84 hónapra vettem fel! Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Ebből már 24 hónapot fizettem, de a törlesztőrészlet szerintem nagyon magas. Egy millióra fizetek havi 27500Ft-ot. Szeretném megtudni, hogy lehetséges-e ezt a hitelt kedvezőbbre kiváltani. Azt meg lehet csinálni, hogy más banknál fizetem, csak kevesebb évig? Szeretném, ha minél előbb lejárna a hitelem. Ja és Gyeden vagyok.
2010. ápr. 13. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú ez elég durva(((

Felvettél 1 milliót és több mint 2milliót fizetsz vissza 7 év alatt:((

Sajnos nem sok esély van más banknál a GYED miatt!

2010. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez valószínűleg személyi kölcsön és azért olyan drága, mert csak a jövedelmed volt a fedezet. ha ingatlanra veszel fel hitelt, akkor az olcsóbb. ha esetleg ingatlanfedezetes hiteled lenne, amit kétlek, akkor viszont gyed esetén is ki tudod váltani olcsóbbra, ha rendesen fizetted ez idáig.
2010. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!