Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnel ha felveszek 1....

Providentnel ha felveszek 1. 000. 000-t, de az 1. honapban visszafizetem a 20%-t (200. 000ft), akkor kevesebb lesz a tovabbi torleszto osszege, vagy rovidebb lesz a futamido?

Figyelt kérdés

1.000.000ra lenne szuksegem jelenleg, 200.000ft-om van. Megtehetnem, hogy csak 800.000t veszek fel, csak eszembe jutott, hogyha ezzel, hogy inkabb nekik fizetem vissza azt a 200t, akkor egyreszt kevesebb lesz a torlesztom, mintha csak 800t vennek fel, illetve nem lenne annyi a kamat, mivel elobb fizetem vissza, mint ahogy a szerzodesben leirtuk.

Csinalt mar valaki ilyet? Megerne ez egyaltalan? Vagy totalisan nem jo az eszjarasom?


2016. jún. 9. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
tipikus proli :D
2016. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Na szoval. Felveszed az 1 millat azt ugye 30honapra. Aminek a kamata 250koruli. De szinte senkinek nem adnak 1 millat. De szamoljunk most ezzel. Tehat az 1 millat igyis ugyis vissza kell fizetni. Ha 30 honap helyett 15 honap alatt fizeted vissza akkor a kamata is aranyosan kevesebb.

Es ennyi paraszt bunko valaszoloval meg nem talalkoztam.

2016. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!