Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnel ha felveszek 1....

Providentnel ha felveszek 1. 000. 000-t, de az 1. honapban visszafizetem a 20%-t (200. 000ft), akkor kevesebb lesz a tovabbi torleszto osszege, vagy rovidebb lesz a futamido?

Figyelt kérdés

1.000.000ra lenne szuksegem jelenleg, 200.000ft-om van. Megtehetnem, hogy csak 800.000t veszek fel, csak eszembe jutott, hogyha ezzel, hogy inkabb nekik fizetem vissza azt a 200t, akkor egyreszt kevesebb lesz a torlesztom, mintha csak 800t vennek fel, illetve nem lenne annyi a kamat, mivel elobb fizetem vissza, mint ahogy a szerzodesben leirtuk.

Csinalt mar valaki ilyet? Megerne ez egyaltalan? Vagy totalisan nem jo az eszjarasom?


2016. jún. 9. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél fel kétmilliót és fizess vissza egyből egymilliót, még pompásabb lesz.
2016. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
szerintem vegyél fel egy milliót, azt ott helybe fizesd is vissza és így csak a kamattal fogsz lógni nekik.
2016. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
totálisan hülye vagy ehhez
2016. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ti pedig totalisan parasztok!

Egy ismerosom felvett 3 kilot toluk, visszafizette 2 honap alatt a 30 honap helyett, es egy forint kamatot nem fizetett! Akkor miert kellett neki 3 kilo? Mert AKKOR kellett neki! Egyosszegben! Megfordult valamelyik paraszt fejebe kozuletek, hogy osszeraknam par honap alatt az 1 milkat, de nekem MOST kell EGYOSSZEGBEN! Ja, hogy ehhez suttyok vagytok, 5ft-os emberek, abbol indultok ki, hogy csoro vagyok, es azt akarom erezni 5 percig, hogy van penzem? Nem kenyerre kell! Ne magatokbol induljatok ki! ;)

2016. jún. 10. 22:23
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
nagyjából jól leírtad milyen vagy pluszban még annyi, hogy vissza sem bírnád fizetni utána meg rinyálnál hogy átvertek stb stb
2016. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Ja, hogy ehhez suttyok vagytok, 5ft-os emberek, abbol indultok ki, hogy csoro vagyok, es azt akarom erezni 5 percig, hogy van penzem? Nem kenyerre kell! Ne magatokbol induljatok ki! ;)"

Nem mi akarunk a providenttől hitelt felvenni pajti.

2016. jún. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

sötét kérdező!

Tudod mit jelent az, hogy paraszt?!

Az egy foglalkozás!

2016. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Fàjdalmasan sotetek vagytok....

Egyebirant...beszeltem ma a providenttel, 4 honap alatt visszafizetem 0ft a kamat. Ugyhogy baromi okosak vagytok mind! Ha nem tudtok valaszolni egy kerdesre (a velemennyilvanitas nem valasz a feltett kerdesre, foleg ugy, hogy szart se tudtok a korulmenyekrol), akkor nem tudom minek okoskodtok.

Ujra elmondom, egyben kell a penz, MOST! ezert kell a provident. Ez azt jelenti, hogy nem tudok varni 4 honapot, a provident viszont igen. Kulonben se tudom mit magyarazok itt nektek, proliknak! Na szervusztok! ;)

2016. jún. 11. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
jah nyaralásra vagy hűtőre :D sok értelme van. tipikus proli gondolkozásmód, utána meg lehet siránkozni valami panelben röfögve
2016. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0 ft a kamat... ja, álmodban.
2016. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!