Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ugye ha visszamegyek dolgozni...

Ugye ha visszamegyek dolgozni nem vonhatnak csak 33%-ot?

Figyelt kérdés

3 kiskoru gyereket nevelek , és rettegek hogy mi lesz ha az 50%-át leveszik miből fogunk élni!!

Igen 2 tartozásom van !!

Kérem a bunkóskodók kíméljenek!

Köszönöm!!


2016. jún. 6. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 50%-ot vonhatnak, a szociális helyzetre nincsenek tekintettel.
2016. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pedig nem fogom engedni valahogy ki fogom játszani !!

Muszály,a gyerekeimért!!!

2016. jún. 6. 22:54
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Például ne a kijátszáson gondolkozz, hanem próbálj meg megegyezni a végrehajtóval. Vagy esetleg ne várd meg a végrehajtást, hanem előzd meg és kezdd el önkéntesen fizetni a tartozásod, és próbálj meg részletfizetésben megegyezni. Ha nem tudtok, akkor is minden hónapban fizesd a tartozást, és ezt minél előbb kezdd el. A struccpolitikánál nagyobb felelőtlenség hitelek esetében nincs, csak ártasz vele magatoknak.
2016. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor mindig fogom a fejem hogy hogy lehetnek emberek ennyire felelőtlenek.
2016. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Valaki elárulná, miért kellett lepontozni a válaszom, ami egyébként az egyetlen, ami használható is? Nem véletlen írtam, amit írtam, már ha a kérdezőnek tényleg megoldás kell.
2016. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

@23:35


Talán nem tetszett a kérdezőnek vagy valaki másnak hogy nem arra válaszoltál hogy hogy bújjon ki az adósság alól :D

2016. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
#6 Ugyan én nem pontoztam le a válaszod és értem is a segítő szándékot, mégis azt gondolom, hogy a megoldási javaslatod nem feltétlen a realitás talaján mozog. Feltételezem ez az ügy már végrehajtási szakaszban van, tehát csak a végrehajtóval lehet már egyezkedni. Ha valaki egyedül neveli három gyerekét egy fizetésből, akkor a mozgástere nagyon kicsi, ez abból is látszik, hogy a 33% és az 50% közötti különbség is nagyon sokat számít neki. Bármilyen olyan megoldással megy oda a végrehajtóhoz, ami kevesebbet jelent, annál, mint amit a letiltásból be tudsz szedni, szóba sem fog vele állni.
2016. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Erre csak az a megoldás van, hogy a családi pótlékot, meg esetleges gyes-t vagy gyet-et postai úton kell kérni, azt a postán kifizetik és nem vonnak belőle semmit.

A többi meg úgyis bukó, hacsak nem olyan a munkahely, hogy zsebbe fizeti a lóvét.

Természetesen az ilyen munkahely nem is nevezhető annak, mivel teljesen illegális, ennek megfelelően munkaszerződésed sincs, és bármit megtehetnek.

Akár azt, hogy 1 hónapig, vagy még tovább dolgoztat ingyen ígérgetésekkel, hogy "majd kifizet, csak még kis türelmet", mikor meg megunod és követeled a pénzt, a szemedbe röhög, hogy hát de ő téged az életben nem látott, azt se tudja ki vagy, nemhogy nála dolgoznál...

2016. jún. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó hogy nem akarok hanem nem tudok annyit amennyit akarnak én 10 000ft tudnék max ők meg 24.000 ft akarnának!!Akkor nincs miről beszélni közölték!!

Gondolkodtam és arra jutottam fogok fizetni pár ezret és nyalják ki ,a fizetési szándék meglesz és kész!!

Köszönöm a válaszokat

2016. jún. 7. 13:59
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy a gyerekek utáni pénzekből nem tilthatnak??

Mert az veszélyezteti a létfentartásukat??

Érdekes hogy ahány ember annyi válasz a hócipőm tele van már!!!!

2016. jún. 7. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!