Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit vonhatnak majd ha...

Mennyit vonhatnak majd ha visszamegyek dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anya vagyok 2 kisgyerekem van!!

A legkissebbel éppen itthon , 9 hónapos!!

Nos a problémám a következő ,van hitlekáryatartozásom nem kevés egy 600.000 ft értékben, meg egy 800.000 ft os személyi kölcsönöm is hál istennek.

Ott tartok hogy már hónapok óta nemtudok fizetni ,családtagok nem tudnak segíteni!!

73000t a gyedem és plusz gyerektartás 20000ft .megy családi 29000ft nos ebből csekkek , albérlet ,kaja egyszerüen alig tudom megoldani4

Negatív kritikákra nem vagyok kíváncsi hogy miért kellett stb....

Ha visszamegyek jövő juliban dolgozni akkor ugye az 50% át nem vehetik le a fizumnak mert akkor éhen halunk tuti!!

Tud valaki valami jóval szolgálni számomra??

Nagyon köszönöm ,egy elkeseredett anyuka


2013. ápr. 19. 13:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem irtam hogy a hitelkárytákon volt biztosítás fizetve!!
2013. ápr. 19. 13:28
 2/4 A kérdező kommentje:
És a nettó vagy a bruttonak az x %???
2013. ápr. 19. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

ha 1 dolog miatt vonnak, akkor 33%-ot lehet terhelni, ha több miatt, akkor 50%, ahogy Te is írtad...

gondolom, hogy a nettó 50%-a, az lenne logikus, hiszen a járulékokat befizeti utánad a céged és amit a folyószámládra utalna, abból kell 50%-ot a követelőnek utalnia. Nettó lesz az józan paraszti ésszel.

2013. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen költözz vissza a szülőkhöz, amíg visszafizeted a tartozást. Akkor legalább albérletet nem kell fizetni.
2013. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!