Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Másnak is minuszol a bankja...

Másnak is minuszol a bankja pár ezreket a számlájárol azon a rejtélyes "tőketartozás"címen?

Figyelt kérdés

Legutobb voltam bent, inkorrektnek tartom hogy akármikor jön a számlámra pénz, hirtelen megjelenik olyan tétel hogy minusz x ezer tőketartozásra. Eddig kimagyarázták le nem vont kezelesi koltseggel, csakhogy ezuttal minden honapban le van vonva a kezelesi.

Most azt mondták ez nem aktiv tartozás már le lett vonva csak most jelenik meg nem könyvekt tételként azaz levonandokent. Közölték nem lesz levonva.

Erre a postaládámban meg felszolito hogy fizessem be ráadásul pontatlan az összeg...

Lehetőkeg nem akarok bankot váltani! De ezt nem értem.


2016. jún. 2. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém nem csinál ilyet, van inkasszó a számládon?
2016. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van valami hiteled a banknál? Mert így elég zagyva az egész. Tőketartozásra akkor vonnak, ha van valami hiteled. Ha kezelési költséget vonnának, akkor az lenne odaírva, hogy kezelési költség. Ha kamatot vonnának,akkor kamat lenne odaírva. Ha tőketartozást írnak, akkor az egy hitel törlesztés tőke részére megy el. Ki küldte a felszólítást? Honnan tudod, hogy pontatlan az összeg?
2016. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is inkasszónak tűnik. Nézd meg a számlatörténeted hogy ki vonta le. vagy lehet még nem fizetett folyószámlahitel vagy hitelkártya. Ga nem tudod mi lehet, kérdezz eá a bankodban.
2016. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!